You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Otvorené: Tel. : 9:00 - 16:00
Doručenie zdarma do SK od 100 €
SK

Damaškový Nôž

Damaškový Nôž

Vitajte v svete kvalitných damaškových nožov! Ak hľadáte nože, ktoré vám umožnia skutočne precízne krájanie ste na správnom mieste.

Každý nôž je unikátny, pretože jeho oceľová čepeľ obsahuje viac vrstiev. Toto umožňuje nožom mať exkluzívny dizajn a zároveň zaručuje vysokú kvalitu výrobku.
Naše nože sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ktoré zabezpečujú vysokú kvalitu a odolnosť nožov. Ich oceľová čepeľ je tvrdá a zároveň pružná, čo zabezpečuje extrémnu trvanlivosť a dlhú životnosť.Vyskúšajte naše nože a uvidíte, že ich kvalita a výkon vám umožnia pripravovať skvelé jedlá, ktoré okúzlia každého hosťa. Objednajte si svoj vlastný nôž ešte dnes a pripravte sa na nezabudnuteľné zážitky
Damašková oceľ se stala známou vďaka svojimi až legendárnymi vlastnosťami, veľmi vysokej tvrdosti a zároveň húževnatosti. Technika výroby tejto ocele bola jednou z najstráženejších  tajomstiev minulej doby. Damaškové nože sú vyrábané z damascénskej ocele, ktorá sa vyznačuje špeciálnou vnútornou štruktúrou pozostávajúcou zo striedajúcich sa vrstiev dvoch alebo viacerých druhov ocelí. Jednotlivé vrstvy sú navzájom pevne spojené, najčastejšie je to metódou tzv. kováčskeho zvárania. Damaškové nože sa väčšinou robia so 100-500 vrstvami. Kombináciou rôznych druhov ocelí, dosiahneme oceľ, ktorá preberá najlepšie vlastnosti použitých ocelí.

Akcia
-26%
Poľovnícky nôž  z damaškovej ocele DHK002 Poľovnícky nôž  z damaškovej ocele DHK002

Poľovnícky nôž z damaškovej ocele DHK002

Poľovnícky nôž s pevnou čepeľou v luxusnom prevedení. Spoločnosť Columbia je dlhoročný výrobca po..

146,00 € 199,00 € bez DPH: 121,67 €

Samurajský nôž z damaškovej ocele XZC /22

Hľadáš kvalitné nože na krájanie a varenie? Čo tak vyskúšať Japonské nože? Japonský Samurajský nôž ..

79,90 € bez DPH: 66,58 €

Zobrazené 1 až 2 z 2 (1 stránok)