You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Otvorené: Tel. : 9:00 - 16:00
Doručenie zdarma do SK od 100 €
SK

Brúsny kameň 240 / 400 set

  • Výrobca: babajaga.sk
  • OC BK 129
  • Dostupnosť: Nie je skladom

46,80 € bez DPH: 39,00 €

Brúsny kameň na nôž zrnitosť 240 / 400. Súprava profesionálnych brúsnych kameňov. Set obsahuje brúsny kameň, bambusovú základňu, gumovú protišmykovú podložku, uholník, vyrovnávací kameň, rukavicu.

Vysokokvalitný materiál odolný proti opotrebovaniu: Obojstranný brúsny kameň je vyrobený z vysokokvalitného bieleho korundu s 240 a 400 hrubými časticami, ktorý možno použiť na brúsenie hrán, základnú ostrosť, veľké medzery, odstraňovanie otrepov a spevňovanie čepelí. Obojstranný brúsny kameň dokáže splniť všetky vaše potreby a zdvojnásobiť radosť z nákupu.

Nemusíte mať žiadne skúsenosti s používaním brúsky. Súprava kameňov je navrhnutá tak, aby vždy udržiavala správny uhol ostrenia a tlak. Súprava vodných kameňov je ideálnym darčekom pre hobby kuchára aj profesionála. Veľmi komplexná súprava - pri nákupe u nás dostanete všetko príslušenstvo z fotografie - ideálny darček k narodeninám, vianočný darček.

Použitie: kuchárske nože, kuchynské nože, mäsiarske nože, nože na zeleninu, steakové nože, kuchynské nožnice, nože na zeleninu, mäsiarske sekáčiky, záhradné náradie a náradie pre domácich majstrov, ktoré možno použiť s týmto brúsnym kameňom, zubatým ostrím a keramickými nožmi.

[Kameň vložte na 15 minút do slanej vody. Potom kameň položte na protišmykový povrch na stole. Čepeľ noža položte naprieč kameňom. Začnite brúsiť nôž hrubšími zrnami a potom pomaly prejdite na jemnejšie zrná. Počas ostrenia držte nôž pod uhlom 10 - 20°. Vykonávajte švihové, pevné pohyby. Nôž neťahajte na druhú stranu! Po skončení ostrenia očistite kamene mäkkou kefkou a nechajte ich vyschnúť.

Material
Materiál brúsny kameň, bambus, pvc
Množstvo ks
Množstvo v balení 6
Žiadne súbory na stiahnutie

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Štítky: Brúsny kameň